Merrjep shtepi me qera kamez

Premium Lexo detajet. Apartamenit ndodhet ne pallat te ri, teper cilesor prane restorant qesaraka, rruga e dajti. Shtepi e mobiluar aderesa: qytet studenti, prane kompleksit ana Shtepi private me qera. Jepet apartament me qera 2 plus 1 plus 1 tualet,mobiluar me te gjitha,pallat i ri me ashensor,kati i 1 banim,rruga muhamed delliu, te restorant fresku. Shtepi me qera ne laprake.

Shpi private me qera ne kamez dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian.

Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online.

Cmimi min. Cmimi max. Distance Km nga qendra Te Gjitha 0. Opsione Online 29 lexues 19 njoftime ne pritje. Premium 1. Mobilimi:E Mobiluar Euro. Mobilimi:E Mobiluar 1, Euro. Mobilimi:E Mobiluar 30, Leke.

merrjep banesa me qira prishtine

Premium 2. Amerikane - 5 Min. Nga Rr. Shtepi Private Me Qera. Mobilimi:E Mobiluar 22, Leke.Harta Cmimi i negociueshem.

Dokumentacion i rregullt. Shitet Shtepia edhe Toka Pemtari Shtepia: Siperfaqa e Truallit te stepise eshte m2 e cila eshte nje ndertese e Re nje kateshe sip 95me dhe nje ndertese e vjeter 60 m2 pjesa tjeter eshte e lire.

merrjep shtepi me qera kamez

Nsertesa e Re eshte momentalishte e banueshme dhe e Mobiluar e cila eshte e organizuar ne Shitet shtepia kati i 1! Me dere te vecant nga hyrja e pallatit. Mund te funksionoje edhe si nje Dyqan apo Lokal! Pasi ka edhe nje lulishte perpara! Shtepia eshte me certifikat Pronesie. Shtepi dykatshe me shkalle nga brenda. Shitet shtepia ne qender te tregu ne Ulqin. Shtepia posedon 2 kat. Ne katin e 1-re ka sallon 2 dhoma gjumi nxemje qendrore.

Ne katin e dyte posedon 2 apartmane, secila e ka kuzhinen e vecante, sallon dhome gjumi dhe banjo. Shtepia posedon gjithashtu podrum, uj ka nonstop, Doni shtepi qe ti rezistoj termeteve???

Pi servo controller

Shtepia ka nje siperfaqe prej m2 dhe m oborr, me peme te ndryshme frutore. Shitet shtepi dy kateshe me nje siperfaqe te brendshme ndertimi te hipotekuar m2 ,dhe nje siperfaqe trualli m2 ne rrugen Ejup Kastrati afer Qytetit Studenti Tirane.

Shtepia organizohet ne 2 dhoma gjumi,dhome ndenje-kuzhine,koridor, tualet dhe Verande ne katin e dyte, ndersa kati i pare eshte i pa Permbajtja e reklames eshte pergjegjesi e reklamuesit dhe skadon 3 muaj pas modifikimit te fundit. Te gjitha te dhenat ne kete faqe i perkasin portalit shitet. Riorganizo Faqen.

merrjep shtepi me qera kamez

Shto nje lajmerim 36 vizitore online. Okazion shtepi dhe toke pemtari drure ullinje lushnje fshati skilaj m 2 28 Dhjetor, Shitet Shtepia edhe Toka Pemtari Shtepia: Siperfaqa e Truallit te stepise eshte m2 e cila eshte nje ndertese e Re nje kateshe sip 95me dhe nje ndertese e vjeter 60 m2 pjesa tjeter eshte e lire. Shtepi 50 70 mije. Shtepi berat Me QeraShitet. Shitet shtepi private ne kamez kamez, Tirane m 2 31 Janar, Doni shtepi qe ti rezistoj termeteve??? Shitet shtepi dy kate tek Qyteti studenti TiraneShitet shtepi dy kate tek Qyteti studenti Tirane Rruga Ejup Kastrati,Qyteti Studenti Tirane m2 24 Janar, Shitet shtepi dy kateshe me nje siperfaqe te brendshme ndertimi te hipotekuar m2 ,dhe nje siperfaqe trualli m2 ne rrugen Ejup Kastrati afer Qytetit Studenti Tirane.

Trego password. Na kontakto per ndonje paqartesi. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Faleminderit per mirekuptimin! Ne rregull. Ketu keni 8 fusha te dhenash qe duhen plotesuar.Ne nje Nga zonat me te mira dhe me te qeta te Tiranes!

Zona ka dhe mundesi per ndertime pallatesh. Vila dhe toka jane me hipoteke. Shitet apartamen te flori dibosko kati i 2. Kulla 2. Apartamenti eshte totalisht i mobilua. Shitet shtepi private ne vor fahati Berzez 6 km larg nga Citi Park rruga me asfalt deri afer shtepis. Shitet shtepi private rruga njazi meka 50 m nga rruga dibres,shtepia disponon 2 dhoma gjumi gzhine s.

Apartamenti eshte ne proces hipo. Per rrjedhoje edhe trungjet. Lexoni me vemendje! Prane dyqanit tone mund te behen porosi per Shtepi te parafabrikuara me dru Sue. Ne zonen me te shtrenjte te Tiranesshitet me cmim okazion ose ndrohet nje apartament me nje me t. Banese private me metra toke Rruga3 Vellezerit kondi. Ngjitur me vilat amerikane Tirane.

Me cer. Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale. Shitet vile e bashkangjitur tek Gjiri Lalzit tek Rezidenca Lura 1. Vila ka strukture 2 kateshe me s. Shitet shtepi ne kus te kasharit shpia disponon 2mije metra toke dhe eshte e ndertuar ne me. Shtepia ka s. Rruga e Dibresish Shkolla. Okazion ne vore. Rreth e rrotull shtepise truall m2 te mbjel.

Hyrja e apartamentit. Kati i pare esht. With agreement. Shtepia shitet per arsye emigrimi. Price Everything.Shitet toke truall ne Rrugen "Teuta" Kamez, Tirane. Toka truall ka nje siperfaqe prej m2. Toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.

Toka ndodhet afer shkolles profesionale ne Kamez ne nje zone me vila private dhe Pallate. Toka mund te shitet edhe e ndare ne Dynym. Toka shitet 50 euro m2. Toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per shume informacion apo vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni! Pagesa 40, Euro Siperfaqa 1. Raporto tek stafi.

Agent ID: 2. Shtepi me qera Tirane 20, Leke. Shtepi me qera Tirane Euro.

merrjep shtepi me qera kamez

Shtepi me qera Tirane 27, Leke. Shtepi me qera Tirane 17, Euro. Shtepi ne shitje Tirane 74, Euro. Shtepi ne shitje Tirane 27, Euro.

merrjep shtepi me qera kamez

Shtepi me qera Tirane 23, Euro. Shtepi me qera Tirane 25, Leke. QUIck Link.Premium Read the details. The apartment is located in the new building, very high quality near the restaurant qesaraka, dajti street. Furnished house aderesa: student city, near ana complex Private house for rent. Furnished studio- kushin, washing machine, refrigerator. Apartment for rent 2 plus 1 plus 1 toilet, furnished with all, new building with elevator, 1st floor, muhamed delliu street, restaurant fresku.

The 2nd floor of a fully furnished villa with m2 is for rent. House for rent in laprake. Shtepi me qera kamez and offers for rent apartment in Tirana and all Albania.

Hamare body me kitna blood hai

You can also find shtepi me qera bosh konvikt privat 21 dhjetori apartments for rent tirana albania garsoniere me qera ne qytet studenti shtepi me qera ne gjermani konvikte private shtepi me qera mije leke house for rent tirana albania jepenshtepimeqeranesauktirane garsoniere me qera ne astir. Login Register! Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online.

Price min. Price max. Distance Km from city center Everything 0. Opsione Online 29 visitors 19 pending ADV. Premium 1. Furniture:Furnished Euro. Furniture:Furnished 1, Euro.

Jepen me qera ambjente biznesi,prane UBT ,K.Kamez

Furniture:Furnished 30, Leke. Premium 2. From Rr. Private House For Rent. Furniture:Furnished 22, Leke. Private House For Rent, Studio. Furniture:Furnished 14, Leke. Furnished Studio. Furniture:Furnished 15, Leke. Premium 3. Furniture:Furnished 33, Leke. Premium 4. Furniture:Furnished 18, Leke. Real Estate-shtepi me qera kamez Shtepi me qera kamez and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Do you get anything for sell or rent? Its easier than you think!Premium Lexo detajet. Super okazion tek fusha e aviacionit!!!

2 mije apartamente te pashitura vetem ne Durres

Super okazion ne laprake!!! Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug sip. Apartamenti ndodhet tek kompleksi gener 2, rruga e kosovareve.

Super super okazion tek liqeni i thate!!! Super super okazion tek gjiri i lalzit!!! Super super okazion tek square 21 i limituar per vetem pak dite ne kete kohe krize!!! Super super okazion tek kompleksi lura !!! Super okazion tek unaza e re!!! Super okazion tek farmacia !!! Super super super okazion tek unaza e re!!! Apartamenti ka kubature shume te rregullte shperndarje me korridor dhe sipefaqe katrore dheb hapsir te bollshme lehtesishte e mobilueshme dhe afer rru Super super okazion ne don bosco!!!

Shitet apart. Ndertese me tre kate ka siperfaqe m2 m cdo kat e ndertuar ne m2 tok me certifikat te rregullt ndodhet ne bregdetin e vlores. Me certifikate pronesie Shtepi me qera kamez dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Gjithashtu do te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion apartamente ne shitje te fresku shtepi ne shitje apartamente ne shitje ne durres plazh shes blej shtepi shtepi ne shitje ne tirane okazion shtepi shitje ne tirane zona astir shtepi private ne shitje ne tirane garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje ne durres qender.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online.

Cmimi min. Cmimi max. Distance Km nga qendra Te Gjitha 0. Opsione Online 31 lexues 6 njoftime ne pritje. Premium 1. Mobilimi:E Mobiluar 53, Euro.Premium Lexo detajet.

Kahoot triangle

Apartamenit ndodhet ne pallat te ri, teper cilesor prane restorant qesaraka, rruga e dajti. Shtepi e mobiluar aderesa: qytet studenti, prane kompleksit ana Shtepi private me qera. Jepet apartament me qera 2 plus 1 plus 1 tualet,mobiluar me te gjitha,pallat i ri me ashensor,kati i 1 banim,rruga muhamed delliu, te restorant fresku. Shtepi me qera ne laprake. Shtepi me qera kamez dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian.

B1b1 vaccine meaning

Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Cmimi min. Cmimi max.

Pronat e Tiranës në dorën tuaj

Distance Km nga qendra Te Gjitha 0. Opsione Online 29 lexues 19 njoftime ne pritje.

Mozonbadas moz 2020 dwonlod

Premium 1. Mobilimi:E Mobiluar Euro. Mobilimi:E Mobiluar 1, Euro. Mobilimi:E Mobiluar 30, Leke. Premium 2.

Amerikane - 5 Min. Nga Rr.


thoughts on “Merrjep shtepi me qera kamez”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *